Uroda

Dwie najpiękniejsze pastelowe kolekcje lakierów hybrydowych NeoNail: Nude Stories i Pastel Romance

15 maja, 2018
neonail nude stories i pastel romance swatche

Wiosna w tym roku upływa u mnie pod znakiem pasteli. Dłonie nabrały zdrowego koloru od słońca, dzięki czemu pastele prezentują się na dłoniach wyjątkowo dobrze. Jeśli nadal nie znalazłaś idealnych kolorów hybryd na co dzień (będą również idealne na ślub czy wesele!), koniecznie zobacz dwie najpiękniejsze pastelowe kolekcje lakierów hybrydowych NeoNail.

nonail nude stories i pastel romance

Pastelowy róż na paznokciach, czyli kolekcja NeoNail Pastel Romance

NeoNail Pastel Romance to kolekcja złożona z 6 odcieni różu, zaczynając od chłodnego, wpadającego wręcz w lawendę, poprzez klasyczny pastelowy róż, aż po piękne, rozbielone morele. Ta kolekcja zawiera lakiery wyłącznie w 100% kryjące o klasycznym wykończeniu. W lakierach co prawda nie znajdziemy żadnych drobinek brokatu, ale są idealną bazą do wszelkich pyłków – efekt “blink” zawsze można dodać. Zdecydowanie wolę posiadać kolory bazowe z tego względu, bo jeśli najdzie mnie ochota na odrobinę błysku, mogę w prosty sposób go uzyskać odpowiednim brokatem bądź pyłkiem. Lakiery z kolekcji Pastel Romance są idealne na co dzień, ale również świetnie się sprawdzą w obecnym sezonie ślubów i wesel, a także innych uroczystości. Dzięki temu, że w kolekcji jest cała gama odcieni, od chłodnych po ciepłe róże, znajdziemy ten idealnie pasujący. Długo myślałam nad tym, które kolory z tej kolekcji są moimi ulubionymi, ale nie było to proste. Najbardziej skłaniam się ku: First Date, Mood For Love, a także Gentle Kiss. A Wam, który kolor z tej kolekcji najbardziej przypadł do gustu?Dajcie znać w komentarzu!

neonail pastel romance kolory na wzorniku swatche

kolekcja neonail pastel romance swatche na dłoniach

Idealny odcień hybrydy nude znajdziesz w kolekcji Nude Stories od NeoNail

NeoNail Nude Stories to 7 lakierów hybrydowych wyłącznie w odcieniach cielistego beżu. Dzięki temu każda z nas, w zależności od odcienia skóry na dłoniach znajdzie swój idealny odcień współgrający z karnacją. Beżowe lakiery są bardzo popularne od wielu lat, szczególnie sprawdzają się na co dzień i do pracy gdzie nie można szaleć z kolorowymi paznokciami. Ich zaletą jest także to, że odrost jest mniej widoczny niż przy żywych kolorach. Podobnie jak w kolekcji Pastel Romance, kolekcja Nude Stories zawiera same kryjące lakiery o klasycznym wykończeniu. Najlepsze kolory z tej kolekcji? Tu wybór jest znów trudny, bo wszystkie są wyjątkowo przyjemne dla oka. Jednak z moim odcieniem skóry najkorzystniej współgrają: Independent Women, Classy Queen, Madame De Mode.

kolekcja neonail nude stories swatche na dłoniach

Jeśli powyższe hybrydy wpadły Wam w oko i zamierzacie kupić, któreś z nich, warto przy okazji wziąć udział w trwającej do 3 czerwca loterii. Nagrodą główną jest Fiat 500 w wybranym kolorze, natomiast raz w tygodniu można wziąć udział w losowaniu skutera Django, a codziennie 10 osób wygrywa 1 aparat Instax Mini oraz 9 zestawów 2 lakierów hybrydowych.


Co ważne  – jest to loteria (nie konkurs), czyli nie ma warunku przygotowania odpowiedzi na pytania czy jakiegoś zadania 🙂 Wystarczy zrobić zakupy produktów NeoNail za minimum 50 zł, zarejestrować paragon na stronie www.loteria.neonail.pl. Od razu po zarejestrowaniu paragonu można sprawdzić czy wygrało się nagrodę dzienną! Dodatkowo paragon bierze udział również w losowaniu nagrody tygodniowej oraz głównej, czyli samochodu w wybranym kolorze. Czyli łącznie 1 paragon bierze udział aż w 3 losowaniach nagród! Gorąco zachęcam do udziału!