Współpraca

O BLOGU

Tematami przewodnimi są:  pielęgnacja twarzy, profilaktyka przeciwzmarszczkowa oraz trądzik (zarówno młodzieńczy jak i osób dorosłych).  Moi czytelnicy szukają rozwiązań swoich problemów, podpowiedzi na temat prawidłowej pielęgnacji oraz rekomendacji kosmetyków.

MOI CZYTELNICY

To w przeważającej większości kobiety (90%) w wieku: 25-34 lata (42%),  35-44 (23%) i 18-24 (15%).

Najczęściej szukają na moim blogu porad urodowych oraz recenzji i porównań kosmetyków. Chętnie kupują polecane przeze mnie produkty, ponieważ wiedzą, że można mi ufać i nie polecam rzeczy kiepskiej jakości. Statystyki Google Analytics z wybranego okresu przesyłam na życzenie.

REKLAMA

Od 10 lat zajmuję się marketingiem (pracowałam i nadal pracuję dla wielu znanych marek), dlatego doskonale wiem jak powinna wyglądać skuteczna kampania na blogu. Chętnie słucham propozycji, ale też zawsze doradzam i sugeruję tak, aby współpraca przyniosła jak najlepsze efekty dla reklamodawcy. Znam swoich czytelników i wiem co najbardziej ich interesuje oraz w jaki sposób przedstawić produkt/ usługę aby było to ciekawe. Moje wpisy długo żyją w wyszukiwarce, znam zasady SEO. Współpracuję z fotografem, bo wiem jak ważne są dobrej jakości materiały. Każdy wpis na blogu jest promowany dodatkowo w kanałach Social Media: Facebook i Instagram.

INNE FORMY WSPÓŁPRACY

Mam doświadczenie w copywritingu  na tematy urodowo – poradnikowe, kosmetologiczne czy też z zakresu medycyny estetycznej. Potrafię tworzyć ciekawe treści na strony (zgodnie z wytycznymi SEO) czy też do sklepów internetowych. Jeśli potrzebujesz profesjonalnych treści z wyżej wymienionych zakresów, również zapraszam do współpracy. Każde zlecenie wyceniam indywidualnie.

Chcesz podjąć współpracę?
Napisz do mnie, zobaczymy co da się zrobić: kontakt@paniodkosmetykow.pl