Współpraca

O BLOGU

Tematami przewodnimi są: świadoma pielęgnacja twarzy, profilaktyka przeciwzmarszczkowa oraz trądzik (zarówno młodzieńczy, jak i osób dorosłych).  Moi czytelnicy szukają rozwiązań swoich problemów, podpowiedzi na temat prawidłowej pielęgnacji oraz rekomendacji kosmetyków, dlatego na blogu znajduje się też sporo wpisów z opiniami o kosmetykach.

MOI CZYTELNICY

To w przeważającej większości kobiety (90%) w wieku: 25-34 lata (42%),  35-44 (23%) i 18-24 (15%).

Najczęściej szukają na moim blogu porad urodowych oraz recenzji i porównań kosmetyków. Chętnie kupują polecane przeze mnie produkty, ponieważ wiedzą, że można mi ufać i nie polecam rzeczy kiepskiej jakości. 

REKLAMA

Od 12 lat zajmuję się marketingiem i wiem, jak powinna wyglądać skuteczna kampania na blogu. Chętnie słucham propozycji, ale też zawsze doradzam i sugeruję tak, aby współpraca przyniosła, jak najlepsze efekty dla reklamodawcy. Znam swoich czytelników oraz ich zainteresowania i oczekiwania. Moje wpisy długo żyją w wyszukiwarce, korzystam ze znajomości zasad SEO.  Każdy wpis na blogu jest promowany dodatkowo w kanałach Social Media: Facebook i Instagram.

Chcesz podjąć współpracę?
Napisz do mnie: kontakt@paniodkosmetykow.pl