O mnie

Cześć! 

Mam na imię Kasia, jestem autorką bloga Pani od kosmetyków. 

Zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym i opiekuję się projektami klientów z przeróżnych branży. Jednak największą radość dają mi projekty dotyczące branży beauty, które mogę realizować również tu, na blogu.

Blog stał się nieodłączną częścią mojego życia, bo właśnie dzięki niemu mogę realizować swoje pasje. Znajdziesz tu szereg porad z zakresu urody, świadomej pielęgnacji, a także opinie na temat produktów kosmetycznych. Nie jest mi obcy świat profesjonalnej pielęgnacji, zabiegów medycyny estetycznej oraz kosmetyków naturalnych i luksusowych. Wiedzę zdobyłam w szkole policealnej, uzyskując tytuł Technika Usług Kosmetycznych, ale również na studiach wyższych, uzyskując tytuł mgr Menedżer Produktów Kosmetycznych. W 2021 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia Lecznicza. Cały czas się dokształcam na kursach, szkoleniach i konferencjach.

Wszystkie materiały na tej stronie są moją własnością i są chronione prawami autorskimi. Jeżeli chcesz coś wykorzystać — zapytaj!