O mnie

Cześć! 

Mam na imię Kasia, jestem autorką bloga Pani od kosmetyków. 

Na co dzień pracuję jako marketerka. Po pracy realizuję się jako edukatorka z zakresu branży beauty. Swoją wiedzą dzielę się zarówno tu, na blogu, jak i Instagramie Pani od kosmetyków.

Blog stał się nieodłączną częścią mojego życia, bo właśnie dzięki niemu mogę realizować swoje pasje. Znajdziesz tu szereg porad z zakresu urody, świadomej pielęgnacji, a także opinie na temat produktów kosmetycznych. Nie jest mi obcy świat profesjonalnej pielęgnacji, zabiegów medycyny estetycznej oraz kosmetyków naturalnych i luksusowych. Wiedzę zdobyłam w szkole policealnej, uzyskując tytuł Technika Usług Kosmetycznych, ale również na studiach wyższych, uzyskując tytuł mgr Menedżer Produktów Kosmetycznych. W 2021 roku ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia Lecznicza. W 2023 roku wydałam swoją pierwszą, obszerną publikację w formie e-booka: Pielęgnacja szyta na miarę. Poradnik dla zagubionych w gąszczu kosmetyków. Dbam, aby moja wiedza była aktualna i zgodna z najnowszą nauką, dlatego regularnie się dokształcam na kursach, szkoleniach i konferencjach.

Wszystkie materiały na tej stronie są moją własnością i są chronione prawami autorskimi. Jeżeli chcesz coś wykorzystać — zapytaj!