O mnie

Cześć! 

Mam na imię Kasia, jestem autorką bloga Pani od kosmetyków. Mieszkam w Gdyni i w tym roku skończę 34 lata. 

Zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym i opiekuję się projektami klientów z przeróżnych branży. Jednak największą radość dają mi projekty kosmetyczne i modowe. 

Blog stał się nieodłączną częścią mojego życia, bo właśnie dzięki niemu mogę realizować swoje pasje związane z branżą urodową. Znajdziesz tu szereg porad z zakresu urody, świadomej pielęgnacji, makijażu, a także recenzje i testy produktów kosmetycznych. Lubię zarażać pasją do makijażu i podpowiadam jak właściwie dobrać kosmetyki kolorowe. Nie jest mi obcy świat profesjonalnej pielęgnacji oraz kosmetyków naturalnych i luksusowych. Wiedzę zdobyłam w szkole kosmetycznej, ale i na studiach wyższych, uzyskując tytuł mgr. Menedżer Produktów Kosmetycznych. Dodatkowo cały czas się w tej dziedzinie doszkalam (aktualnie jestem w trakcie studiów podyplomowych na kierunku Kosmetologia Lecznicza).

Teraz trochę mniej oficjalnie… Mieszkam w Gdyni, uwielbiam jeździć rowerem, spacerować po lasach i aktywnie spędzać czas. Jestem strasznym zmarzlakiem. Uwielbiam czekoladę, zapach jaśminu i książki o tematyce urodowej. Cenię rzeczy dobrej jakości, kiedy kupuję ubrania czy kosmetyki, zawsze zwracam uwagę na składy. W niedalekiej przyszłości chciałabym zaliczyć lot balonem i ogólnie zwiedzić świat, bo w wielu miejscach mnie jeszcze nie było 🙂


Wszystkie materiały na tej stronie są moja własnością i są chronione prawami autorskimi. Jeżeli chcesz coś wykorzystać – zapytaj!