Blog

Błyszcząca sukienka na sylwestra

27 grudnia, 2018
czarne futro guess

Święta, święta i po świętach! Jedni rozpaczają, drudzy zacierają ręce na nadchodzącą sylwestrową zabawę. Niezależnie w której grupie jesteś i gdzie ją spędzasz – w coś trzeba się ubrać. Jeśli nie wybierasz się na piżama party, bądź przebierana imprezę, zapewne rozważysz założenie sukienki.

Sukienka na sylwestra czyli jaka?

Przeglądając propozycje sylwestrowych kreacji w sklepach – zdecydowanie przeważa błysk i to jest niezmienne od wielu lat. Sukienki z błyszczącego materiału bądź z cekinami to dwie nieśmiertelne propozycje. Z jednej strony jest to duża zaleta, bo jeśli mamy coś takiego w szafie nie musimy biec na zakupy. A jeśli takiej sukienki nie mamy – możemy być pewne, że założymy ją nie tylko na jeden raz. Błyszczące sukienki nosimy też w karnawale, dlatego jeśli jeszcze czekają Cię inne imprezy w najbliższym czasie, błyskotki z pewnością się przydadzą! Nie należę do zwolenniczek kupowania ubrań na jeden raz, dlatego kupując coś, zawsze myślę o wykorzystaniu danej rzeczy w innych okolicznościach.

Błyszcząca dopasowana granatowa sukienka i czarne futro

Zazwyczaj wybieram rozkloszowane sukienki, jakoś lepiej się w takim modelu czuję. Ale tym razem postanowiłam przymierzyć coś zupełnie przeciwnego – dopasowaną do ciała prostą sukienkę. Muszę przyznać, że czuję się w niej na tyle dobrze, że postanowiłam przy niej pozostać. Do granatowej sukienki dobrałam niewielką, również granatową torebkę na łańcuszku. Jako, że sukienka jest bardzo prosta, można zaszaleć z biżuterią, dlatego pojawiło się więcej błyskotek w postaci naszyjnika. Czółenka również mają ozdobniki w postaci błyszczących obcasów – na co dzień noszę klasykę i czasami dobrze mieć możliwość założyć coś innego. Żeby nie zmarznąć w drodze na imprezę (nawet jadąc taksówką) koniecznie trzeba przewidzieć dodatkowe warstwy. Od jakiegoś czasu w wielu sklepach można znaleźć ogromny wybór przepięknych, sztucznych futerek. Są miękkie, ciepłe i idealnie sprawdzają się na bardziej eleganckie wyjścia. Nie mogłam zdecydować się na nic innego jak na sztuczne futro! Czarny kolor jest elegancki i ponadczasowy.

Wszystkie poniższe rzeczy znalazłam w sklepach Designer Outlet Gdańsk. Od 28 do 30 grudnia możecie „upolować” sylwestrowe kreacje (i nie tylko!) do 80% taniej. Także zachęcam do wybrania się na wyprzedażowe zakupy!

Sukienka Only | Buty i torebka Gino Rossi | Naszyjnik Patrizia Aryton | Sztuczne Futro – Guess