Moda

Ostatnia sesja zdjęciowa przed…

20 kwietnia, 2018
szary płaszcz benetton

…zabiegiem, któremu się poddałam. Kto ogląda Instagram Stories ten wie, a kto nie wie, ten będzie musiał poczekać do jutra na rozwiązanie zagadki. Nie chodzi o nic wielkiego, ale czasami dla lepszego samopoczucia warto skorzystać z fachowej pomocy medycyny estetycznej. Zwłaszcza, jeśli w żaden sposób nie szkodzi to zdrowiu.

Piszę ten post z Poznania, bo juto zaczyna się konferencja dla blogerów Blog Conference Poznań. Aktualnie jest tu 23 stopnie, a odczuwalna temperatura jeszcze wyższa. Zdjęcia które widzicie poniżej były robione  w Gdańsku, dokładnie tydzień temu w czwartek i uwierzcie, że wcale nie było mi w tym swetrze, płaszczu i podkoszulce za ciepło! Mam nadzieję, że to już ostatnia sesja w tak ciepłych ubraniach, chociaż z obecną pogodą nigdy nic nie wiadomo…

Najważniejszym elementem mojej stylizacji jest… torebka! Tak, długo wyczekiwany  model od Przywara- Strzałka niedawno do mnie dotarł (od momentu zamówienia czekałam na nią 3 tygodnie, ale cóż, takie są zasady małych pracowni i ja to szanuję!). Na początku byłam nieco rozczarowana jej masywnością i ciężkością, ale bardzo polubiłam się z nią i ostatnio się z nią bardzo rzadko roztaję, głównie na rzecz plecaka. Prosta, minimalistyczna forma z ozdobnymi frędzlami doda szyku nawet najprostszej, codziennej stylizacji. Jak Wam się podoba?

 

Sweter Befree | Spodnie Levi’s (Designer Outlet Gdańsk)

Płaszcz Benetton (Designer Outlet Gdańsk) | Buty Clarks | Torebka Przywara- Strzałka

 

  • Elegancko, a może sportowo? Wystarczy zmienić 2 dodatki! - Innooka Blog 7 marca, 2021 at 7:34 pm

    […] Przywara- Strzałka którą dokładniej pokazywałam w TYM […]