Moda

Pomieszane pory roku, czyli stylizacja z plisowanką, swetrem i sandałami.

22 lipca, 2019
so coffe designer outlet gdańsk

Wiecie co mi się podoba w obecnej modzie? Że pory roku przestały nas ograniczać. Sweter latem? kiedyś to było nie do pomyślenia. Podobnie nosi się obecnie botki do letnich sukienek. I to jest super, dzięki temu zyskujemy całkiem nowe, odświeżone połączenia.

Wybierając ubrania na dany dzień przede wszystkim kieruję się aktualną pogodą i tym, czy będę spędzała czas w pomieszczeniu (klimatyzowanym lub nie) czy na zewnątrz. Dodatkowo jakie odległości mam do pokonania (obcasy na kilometrowe spacery odpadają). Nie bez znaczenia jest też miejsce do którego się wybieram – oczywistą sprawą jest fakt, że na spacer do lasu ubiorę się inaczej niż na spotkanie służbowe.

Ostatnio nadarzyła się okazja i pogoda do przetestowania zestawu pt. lżejsza plisowana spódnica w połączeniu ze swetrem. Co prawda nie jest to gruby, zimowy sweter, ale też nie jest to typowo letnie ubranie. Czułam się w tym zestawieniu bardzo komfortowo, był idealnie dostosowany do panującej aury.

Zwróćcie uwagę na buty – są ze sznurków. Obawiałam się, że ich wygoda może być wątpliwa, ale nic z tego. Są stabilne i nie robią stopom krzywdy. Oczywiście nie są to buty na długie spacery, ale na krótsze wyjście zdały egzamin na piątkę.

Są takie dni kiedy nie mam czasu na dobieranie biżuterii, więc zakładam co mam pod ręką i lecę dalej. Najczęściej w takim wypadku postawię na większe kolczyki – w tym wypadku koła (a poprawniej obręcze? :)). Kolejnym biżuteryjnym dodatkiem stała się torebka, dlatego zrezygnowałam ze wszelkich wisiorków. Torebka ma ozdobny fragment paska, wykonany z imitującego bursztyn łańcucha. Co ważne, ten fragment można wypiąć i zyskujemy wtedy krótszy pasek do ręki złożony jedynie z zamszowej części. Super pomysł, bardzo doceniam takie kreatywne i praktyczne rozwiązania!

Wszystkie rzeczy, które mam na sobie pochodzą ze sklepów znajdujących się w Designer Outlet Gdańsk. Ceny są bardzo kuszące (niższe do 70%), dlatego warto się tam raz na czas wybrać na zakupy! 😉
sweter i spódnica Taranko | torebka i buty Gino Rossi

No Comments

Leave a Reply