Moda

Klasyka zawsze się obroni

9 września, 2019

Większość z nas już po urlopach, wróciła do swoich codziennych obowiązków. Jesień w mojej pracy jest najbardziej pracowitą porą roku, obfitującą w liczne spotkania z klientami, szykowanie strategii i wszelkich działań. To właśnie teraz, zabiegana i zapracowana najczęściej sięgam po sprawdzone zestawy ubrań. Klasyczne połączenia, które nigdy nie wychodzą z mody i sprawdzą się w różnych okolicznościach.

Wrzesień od lat kojarzy mi się z białą bluzką. Chyba przez te wszystkie szkolne lata, kiedy na rozpoczęcie szłam odświętnie ubrana. Zainspirowana tym faktem, że częściej muszę sięgać po eleganckie rzeczy, stworzyłam klasyczną stylizację z koszulą.

Bazą stylizacji są klasyczne jeansy, pokazywałam Wam je wcześniej, model sprzed co najmniej kilku miesięcy, kupiony w sklepie Levi’s w Designer Outlet Gdańsk. Jak widać, warto inwestować w klasyczne jeansy, bo one nigdy nie wyjdą z mody i sprawdzą się w wielu stylizacjach. Lekkie podwinięcie odsłania kostki i wydłuża nogi. Jeśli szukacie idealnych jeansów, w tym tygodniu jest dobra okazja do zakupów, bo od dziś do 14 września w Designer Outlet Gdańsk znajdziecie specjalne promocje na jeans.

Jeśli już mowa o nogach… Mam słabość do czerwonych butów, dlatego uwielbiam szpilki w czerwonym kolorze. Taki element dodaje charakteru całej stylizacji. No i przyznam, że zwracają na siebie uwagę! Może i nie powinno się dobierać torebki pod kolor butów, choć zdania są mocno podzielone, ale w tym wypadku zestaw „pod kolor” bardzo mi się spodobał. Mini torebka zmieści wyłącznie najpotrzebniejsze rzeczy.

Przejdźmy do głównej bohaterki – białej asymetrycznej bluzki. Wypatrzyłam ją w sklepie Patrizia Aryton i zachwyciła mnie oryginalnym krojem. Białych bluzek w sklepach są setki, ale takich bardziej unikatowych nie ma wcale tak wiele. Dzięki asymetrycznemu krojowi bluzka idealnie ukrywa szersze biodra. Doskonały wybór dla figury typu gruszka.

Na jesienne chłody warto mieć coś do narzucenia na wierzch. Marynarka? Nuda! Płaszczyk wełniany? Jeszcze za ciepło! Na trójmiejską wietrzną pogodę idealnie sprawdza się kurtka wiatrówka. Ta zauroczyła mnie krojem i materiałem. Jest bardzo przyjemna i nieco bardziej elegancka, tak więc spokojnie może zastąpić klasyczny trencz.

Wszystkie rzeczy, które mam na sobie pochodzą ze sklepów w Designer Outlet Gdańsk.
Spodnie Levi’s | Bluzka Patrizia Aryton | Torebka Calvin Klein (Sklep Symbiosis) | Kurtka Ochnik

No Comments

Leave a Reply