Uroda

Delikatna precyzja, czyli moja opinia o Veet Trymer do twarzy i ciała Sensitive Precision

16 listopada, 2016
veet sensitive precision

Co się kryje pod tym tytułem? Nowość od marki Veet, którą chciałam Wam dziś koniecznie pokazać.

Jeszcze kilka lat temu wybór produktów do golenia i depilacji nie był tak ogromny, zaawansowany technologicznie ani ogólnodostępny jak dziś. Bardzo się cieszę że to się zmienia. Dzięki temu nie ma większego problemu aby zadbać o nasze najwrażliwsze miejsca. Zapewne każda z Was doświadczyła kiedyś bolesnego zaciągnięcia skóry depilatorem czy też zacięcia golarką. Ból, siniaki i nieestetyczne strupki skutecznie potrafią zepsuć radość z idealnie gładkiej skóry. Dzisiejsza technologia na szczęście pozwoliła wyeliminować te błędy oraz cieszyć się piękną skórą.

veet-sensitive-precision_innooka-2

Do twarzy i do ciała

Trymer do twarzy i ciała Veet Sensitive Precision to sprytne i niewielkie urządzenie zasilane na baterię. Ma kilka przydatnych funkcji oraz końcówek, dzięki który możesz sama zadecydować czy chcesz włoski usunąć całkowicie, a może tylko skrócić i uformować.

3 podstawowe funkcje trymera Veet Sensitive Precision:
1. Golenie
2. Przycinanie
3. Formowanie

W zestawie znajdziemy dwie końcówki – jedna jest dostosowana do twarzy, zaś druga do okolic bikini czy też np. pach. Każda z końcówek dodatkowo zawiera nakładki, które umożliwiają nam przycięcie włosków na pożądaną długość – w przypadku końcówki do twarzy mamy nakładkę 2 i 4 mm, nakładka do ciała umożliwia nam skrócenie włosków na jedną z czterech możliwych długości.

veet-sensitive-precision_innooka-3

Idealna linia brwi

Końcówka do twarzy jest niezwykle przydatna do niesfornych brwi, dzięki niemu możemy precyzyjnie wyregulować ich linię czy też zwyczajnie skrócić zbyt długie włoski.

veet-sensitive-precision_innooka-4

veet-sensitive-precision_innooka-5

veet-sensitive-precision_innooka-6

veet-sensitive-precision_innooka-10

Bikini jak z okładki

Końcówka do pach i bikini pozwala na bezpieczne skrócenie włosów bez uszkodzenia skóry. Idealnie nadaje się do uzyskania ładnej linii bikini. Nakładka posiada regulację długości włosków. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi wszystko możemy wykonać bardzo precyzyjnie. System zabezpieczający powoduje, że skóra nie zostanie przypadkowo wciągnięta przez urządzenie i uszkodzona.

veet-sensitive-precision_innooka-7

veet-sensitive-precision_innooka-11

Urządzenie rewelacyjne na wyjazdy, ponieważ szybko można wykonać poprawkę bądź korektę jak zdarzy nam się jakiegoś włoska pominąć lub zwyczajnie po kilku dniach odrosną. Trymer Veet jest poręczny, mały i lekki, nie zajmuje wiele miejsca w kosmetyczce. Pracuje cicho i jest zasilany jedną standardową baterią paluszkiem.

veet-sensitive-precision_innooka-8

Osobiście nie znoszę tradycyjnych maszynek do golenia, dlatego od kilku lat stosuję jedynie depilator i golarkę elektryczną z nakładkami, która nie zawsze sprawdzała się w trudniejszych miejscach. Zdarzało się że nie była dokładna, czy też uszkodziła delikatną skórę. Super, że Veet o tym pomyślał i stworzył ten niewielki gadżet, który znacznie ułatwia dbanie o siebie w najdelikatniejszych miejscach.

Trymera Veet Sensitive Precision szukajcie w drogeriach, kosztuje ok. 100 zł, choć można go znaleźć obecnie w promocji 🙂

veet-sensitive-precision_innooka-9

16 komentarzy

 • Reply BogusiaM 16 listopada, 2016 at 5:32 pm

  Zainteresował mnie ten produkt jak widziałam reklamę, ogólnie preferuję wosk, ale czasami na szybko potrzeba sięgnąć po maszynkę i taki trymer do bikini byłby super.

  • Reply Kasia Innooka 16 listopada, 2016 at 6:58 pm

   Oczywista sprawa, trymer wosku czy depilacji nie zastąpi ale do wszelakiego „wykończenia” czy też poprawek jest niezastąpiony. Wiem co mówię bo przez długi czas się męczyłam zwykłą golarką z nakładkami, ale jednak nie ma porównania – jest bardziej dokładny i nie zaciąga skóry ani włosków co bywało baaaardzo bolesnym doświadczeniem 😉

   • Reply BogusiaM 20 listopada, 2016 at 8:06 pm

    Może na święta sobie sprawię:)

 • Reply Katalina 16 listopada, 2016 at 10:40 pm

  Ostatnio widziałam coś podobnego w jednym z zagranicznych filmików na YT i zainteresowało mnie to urządzenie. Jeszcze nie jestem w 100% przekonana do zakupu, ale może kiedyś się zdecyduję.

  • Reply Kasia Innooka 16 listopada, 2016 at 10:52 pm

   Wszystko zależy od tego czy Twoje codzienne metody/ sposoby zdają egzamin, jeśli nie czujesz potrzeby to szkoda kupować żeby leżało w szufladzie 🙂 Dla mnie to urządzenie jest szczególnie zbawieniem na wyjazdy, bo ostatnio jak leciałam za granicę branie golarki + ładowarki było jednak zbyt dużym obciążeniem, wzięłam więc zwykłą maszynkę do poprawek czego szybko żałowałam. Teraz w razie wyjazdu problem z głowy bo urządzenie jest małe, lekkie i nie wymaga ładowarki. No i nie zrobię sobie nim krzywdy jak zwykłą maszynką…

 • Reply Ev 17 listopada, 2016 at 2:27 pm

  Brzmi całkiem zachęcająco… Na wszelkiego rodzaju wyjazdy rozwiązanie idealne! 🙂

 • Reply D&P blog 18 listopada, 2016 at 8:28 am

  Kompletnie mnie to urządzenie nie przekonuje, ale to raczej wynika z tego, że chyba nie potrafiłabym je używać 🙂

  • Reply Kasia Innooka 18 listopada, 2016 at 8:58 am

   Nie da się nie potrafić – nakładasz odpowiednią końcówkę, lub bez, włączasz i działasz 😉
   Ale oczywiście jeśli Twoje sposoby dają radę, to nie ma co kombinować. Dla mnie jest to świetne uzupełnienie mojego aktualnego „sprzętu” czyli depilatora i golarki elektrycznej, wcześniej nawet nie pomyślałam że będzie takie przydatne.

 • Reply Agnieszka Pawłowska 18 listopada, 2016 at 1:50 pm

  a czy okolice bikini jest możliwość golenia na gładko?

  • Reply Kasia Innooka 18 listopada, 2016 at 1:53 pm

   Oczywiście, po prostu używasz części do ciała bez nasadki 😉

 • Reply Karolina Kopania 24 listopada, 2016 at 10:55 pm

  zachęcona opiniami zakupiłam produkt ale niestety chyba nie potrafię go używać… trymer nie zostawia mojej skory gładkiej tylko skraca włos przy samej skórze i zostają czarne kropki w miejscu włosa 🙁

  • Reply Kasia Innooka 25 listopada, 2016 at 9:50 pm

   Hmm no tak, nie da się bardziej 😉 Zawsze zostanie mikro ślad włosa jakby się przyjrzeć bo jest on przycięty przy skórze a nie wydepilowany. Skóra jest gładka, przynajmniej w moim przypadku. Nie wiem jak to dokładnie u Ciebie wygląda ale u mnie efekt jest dokładnie taki sam jak po golarce Brauna, tyle że golarka jest dobra do większych powierzchni a trymerem wykańczam czy robię poprawki.

 • Reply Julia 27 listopada, 2016 at 8:35 pm

  Czy da się wyregulować tym brwi ? Jeszcze ich nie regulowałam ponieważ sprawia mi to ból i szukam innego rozwiązania

  • Reply Kasia Innooka 27 listopada, 2016 at 10:45 pm

   Oczywiście, że się da ale efekt nie będzie tak długotrwały, bo włoski zostaną przycięte a nie wyrwane. Ale dla wrażliwych osób jest to jakieś rozwiązanie 🙂

 • Reply Angelika Kucińska 12 kwietnia, 2017 at 5:28 pm

  trudno sie stosuje ten debilator i jest bolesny

 • Leave a Reply