Uroda

Delikatna precyzja, czyli moja opinia o Veet Trymer do twarzy i ciała Sensitive Precision

16 listopada, 2016
veet sensitive precision

Co się kryje pod tym tytułem? Nowość od marki Veet, którą chciałam Wam dziś koniecznie pokazać.

Jeszcze kilka lat temu wybór produktów do golenia i depilacji nie był tak ogromny, zaawansowany technologicznie ani ogólnodostępny jak dziś. Bardzo się cieszę że to się zmienia. Dzięki temu nie ma większego problemu aby zadbać o nasze najwrażliwsze miejsca. Zapewne każda z Was doświadczyła kiedyś bolesnego zaciągnięcia skóry depilatorem czy też zacięcia golarką. Ból, siniaki i nieestetyczne strupki skutecznie potrafią zepsuć radość z idealnie gładkiej skóry. Dzisiejsza technologia na szczęście pozwoliła wyeliminować te błędy oraz cieszyć się piękną skórą.

veet-sensitive-precision_innooka-2

Do twarzy i do ciała

Trymer do twarzy i ciała Veet Sensitive Precision to sprytne i niewielkie urządzenie zasilane na baterię. Ma kilka przydatnych funkcji oraz końcówek, dzięki który możesz sama zadecydować czy chcesz włoski usunąć całkowicie, a może tylko skrócić i uformować.

3 podstawowe funkcje trymera Veet Sensitive Precision:
1. Golenie
2. Przycinanie
3. Formowanie

W zestawie znajdziemy dwie końcówki – jedna jest dostosowana do twarzy, zaś druga do okolic bikini czy też np. pach. Każda z końcówek dodatkowo zawiera nakładki, które umożliwiają nam przycięcie włosków na pożądaną długość – w przypadku końcówki do twarzy mamy nakładkę 2 i 4 mm, nakładka do ciała umożliwia nam skrócenie włosków na jedną z czterech możliwych długości.

veet-sensitive-precision_innooka-3

Idealna linia brwi

Końcówka do twarzy jest niezwykle przydatna do niesfornych brwi, dzięki niemu możemy precyzyjnie wyregulować ich linię czy też zwyczajnie skrócić zbyt długie włoski.

veet-sensitive-precision_innooka-4

veet-sensitive-precision_innooka-5

veet-sensitive-precision_innooka-6

veet-sensitive-precision_innooka-10

Bikini jak z okładki

Końcówka do pach i bikini pozwala na bezpieczne skrócenie włosów bez uszkodzenia skóry. Idealnie nadaje się do uzyskania ładnej linii bikini. Nakładka posiada regulację długości włosków. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi wszystko możemy wykonać bardzo precyzyjnie. System zabezpieczający powoduje, że skóra nie zostanie przypadkowo wciągnięta przez urządzenie i uszkodzona.

veet-sensitive-precision_innooka-7

veet-sensitive-precision_innooka-11

Urządzenie rewelacyjne na wyjazdy, ponieważ szybko można wykonać poprawkę bądź korektę jak zdarzy nam się jakiegoś włoska pominąć lub zwyczajnie po kilku dniach odrosną. Trymer Veet jest poręczny, mały i lekki, nie zajmuje wiele miejsca w kosmetyczce. Pracuje cicho i jest zasilany jedną standardową baterią paluszkiem.

veet-sensitive-precision_innooka-8

Osobiście nie znoszę tradycyjnych maszynek do golenia, dlatego od kilku lat stosuję jedynie depilator i golarkę elektryczną z nakładkami, która nie zawsze sprawdzała się w trudniejszych miejscach. Zdarzało się że nie była dokładna, czy też uszkodziła delikatną skórę. Super, że Veet o tym pomyślał i stworzył ten niewielki gadżet, który znacznie ułatwia dbanie o siebie w najdelikatniejszych miejscach.

Trymera Veet Sensitive Precision szukajcie w drogeriach, kosztuje ok. 100 zł, choć można go znaleźć obecnie w promocji 🙂

veet-sensitive-precision_innooka-9