Uroda

Nowość: hybrydy Realac

5 czerwca, 2017
hybrydy realac opinia recenzja

Hybrydy znam i używam nie od dziś, ale od czasu do czasu lubię sprawdzić co nowego w tej kwestii słychać. Dziś chciałam Wam pokazać nową markę lakierów hybrydowych – Realac.

Marka Realac ma w swojej ofercie wszystko co do wykonywania hybryd jest potrzebne – akcesoria, lampy oraz hybrydy w ilości przekraczającej 100 kolorów. Jest z czego wybierać! Poniżej możecie zobaczyć zestaw jakim dysponuję. Pozytywnie zaskoczyła mnie lampa, bo nigdy nie kupiłabym lampy 9W, zawsze uważałam, że są słabe i nie będą dobrze utwardzać lakierów. Okazało się że ta lampa świetnie sobie radzi i to już w 30 sekund, chociaż jak nałożyłam grubszą warstwę, bezpieczniej włączyć 60 sekund. Nie mogę powiedzieć, że jest najwygodniejsza – bo ciężko zmieścić na raz całą dłoń, ale do użytku domowego czy do stóp będzie wystarczająca.

Teraz słów kilka o samych hybrydach. Od razu zaznaczę, że używałam ich bez primera – na moich paznokciach bez tego trzymały się nadzwyczaj dobrze. Wręcz miałam lekki problem ze ściągnięciem ich. Niestety te hybrydy wymagają lekkiego spiłowania wierzchniej warstwy, dzięki czemu reszta szybciej rozpuszcza się w acetonie. Tak więc sadzę, że produkt będzie odpowiedni dla paznokci na których inne hybrydy nie trzymają się dobrze. Po ściągnięciu ich płytka była cała i zdrowa, co prawda miałam je dopiero pierwszy raz więc jeszcze trochę testów przede mną. Hybrydy mają dość rzadką konsystencję i średnie krycie, dlatego postanowiłam nałożyć 3 cieniutkie warstwy dla uzyskania idealnego efektu. Produkt jest łatwy w obsłudze i nie rozpływa się na skórki przy umiejętnym nakładaniu. Szczególnie spodobała mi się baza i top – ich płynna konsystencja ułatwia aplikację.

Tak jak wspominałam – trwałość wzorowa, paznokcie cały czas miały połysk i gdyby nie odrost mogłabym je nosić dużo dłużej. Tym razem trochę pobawiłam się z pyłkami/ brokatami – fajny sposób na odmienienie klasycznego jednokolorowego manicure, zwłaszcza, kiedy się nie posiada szczególnych zdolności 😉

Poniżej paznokcie po 2 tygodniach od pomalowania – gdyby nie odrost, stan idealny 🙂

 

 • mixoflife 5 czerwca, 2017 at 10:20 pm

  Jestem tymi hybrydami zachwycona! Nigdy żadna z wcześniej używanych nie trzymała mi się tak długo.

  • Kasia Innooka 5 czerwca, 2017 at 10:32 pm

   No właśnie trwałość mają najlepszą, to fakt! 🙂

 • Ewa Macherowska 5 czerwca, 2017 at 10:24 pm

  Piękne kolory! 😉

  • Kasia Innooka 5 czerwca, 2017 at 10:41 pm

   To prawda, a to tylko mały fragment bogatej oferty 😉

 • Jak pięknie być kobietą 5 czerwca, 2017 at 11:18 pm

  Nie miałam tych hybryd nigdy, ale jestem oczarowana ich wyglądem! Piękne, soczyste kolory 🙂

 • BogusiaM 6 czerwca, 2017 at 11:14 pm

  Powiem Ci, że to holo wygląda super przy tym kolorze. U mnie też trzymały się bez zarzutu!:)

 • Monika Wielki Kufer 8 czerwca, 2017 at 12:16 am

  Mam te lakiery u siebie, kolory bardzo soczyste, wiosenne, po prostu super. No i ten czarny! Piękne kolorki.

 • Kamila Lyll 27 czerwca, 2017 at 3:25 pm

  Piękne kolory – markę na razie znam z blogów dziewczyn które były na tym spotkaniu z marką 😉