Uroda

Nowe zapachy Emporio Armani dla niej i dla niego

8 lipca, 2017
emporio armani perfumy

Niedawno miałam przyjemność uczestniczyć w premierze nowych zapachów Emporio Armani: Dla niej / BECAUSE IT’S YOU i Dla niego / STRONGER WITH YOU. Oba tak bardzo nam przypadły do gustu, że postanowiłam napisać o nich coś więcej.

Na początek kilka słów o samej marce  Emporio Armani, którą w roku 1981 stworzył Giorgio Armani. Marka była inspirowana młodością, wolnością oraz pozytywną energią. Kierowana dla kobiet i mężczyzn, którzy nie ustają w poszukiwaniach, są twórczy, na każdym kroku towarzyszy im miłość oraz chęć działania. To marka, dla której nie liczy się wiek, tylko osobowość. Giorgio stworzył ją eksperymentalnie, jednakże została przyjęta bardzo dobrze i rozwija się do dziś.

Dwa nowe zapachy powstały z myślą o celebrowaniu urokach współczesnego życia i są dedykowane przedstawicielom nowej generacji. Zawarta jest w nich historia uczucia – radosnej miłości uchwyconej w dwóch zapachach, których wspólnym symbolem są splecione obrączki. W spocie reklamowym zobaczycie historię miłosną na miarę XXI wieku, osadzoną w realiach światowej metropolii. Laura i Paul doświadczają miłości, dzięki której czują się silniejsi i wszystko staje się możliwe. Miłość, która sprawia, że można więcej zobaczyć i lepiej zrozumieć. Takie właśnie emocje budzi para zapachów o podobnej sile oddziaływania – jeden perfekcyjnie kobiecy, drugi idealnie męski. Dopełniają się wzajemnie i nie mogą bez siebie istnieć.

Dla niej / BECAUSE IT’S YOU
Zapach dla niej jest radosny, pociągający i przyciągający. Nasycony dziką jeżyną, która w połączeniu z neroli ujawnia naturalną elegancję. Co skrywa w głębi serca? Aromat niewątpliwie kobiecy, pobudzający instynkty i namiętność. Błyskawicznie roztacza wokół swój czar uzależniającego i wyrafinowanego absolutu róży. Do gry uwodzenia przyłącza się wanilia, której towarzyszy piżmo. BECAUSE IT’S YOU jest bardzo zmysłowy. Przykuwa uwagę wyrafinowaniem i bogactwem nut.

Dla niego / STRONGER WITH YOU
Stworzony dla mężczyzny nowoczesnego, emanującego energią teraźniejszości. Zaskakuje oryginalnością: korzenny akord nut głowy – mariaż kardamonu, różowego pieprzu i liści fiołka. Charakteryzuje się niezwykłą elegancją, wyrażoną nutą szałwii, przebłyskującą w sercu kompozycji. Komunikuje się z otoczeniem przez zmysły, roztaczając waniliową esencję. Rozkochuje w słodyczy, otaczającej akord
kandyzowanego kasztana, poddając się jego magnetyzmowi: STRONGER WITH YOU.

Zauważyłam, że zapach męski szczególnie podoba się kobietom, więc Panowie – jeśli chcecie oczarować ukochaną, warto się temu zapachowi przyjrzeć 😉 Zapach damski na początku wydawał mi się znajomy, ale to tylko błędne pierwsze wrażenie, ponieważ to w jaki sposób się rozwija jest niesamowite. Na każdej z nas będzie pachniał odrobinę inaczej. Oba zapachy są bardzo trwałe i czuć je przez wiele godzin. Znajdziecie je w perfumerii Douglas: 50 ml kosztuje 279 zł (męski) i 299 zł (damski). Jeśli zrobicie zakupy przez internet z wtyczką do przeglądarki Refunder, zyskacie 25 zł rabatu i dodatkowo 4% zwrotu. Więcej informacji TU.

2 komentarze

 • Reply Magdalena Groblicka 8 lipca, 2017 at 5:07 pm

  Urzekła mnie ich reklama. Z resztą, zawsze zachwycam się reklamami perfum. To takie mini superprodukcje 😉
  Pozdrawiam Cię serdecznie! 🙂
  https://mysoulsmelody.blogspot.com/

  • Reply Kasia Innooka 8 lipca, 2017 at 9:49 pm

   To prawda, kampanie bardzo przyjemne, podobnie jak zapachy;)

  Leave a Reply