Styl życia

Najlepszy sposób na zwrot gotówki za zakupy online

19 czerwca, 2017
refunder

W sieci można znaleźć setki programów lojalnościowych, które oferują użytkownikom rozmaite bonusy czy zbieranie punktów za dokonywanie zakupów. Jednak korzyści są często odroczone w czasie, a punkty czy nagroda, którą możemy otrzymać jest często nieadekwatna do wydanych na wszystkie punkty pieniędzy.

W ostatnim czasie dowiedziałam się o nowym programie lojalnościowym Refunder, który zamiast zbierania punktów, oferuje zwrot za zakupy w internecie w postaci prawdziwych pieniędzy. Dodatkowo, Refunder oferuje użytkownikom świetny dodatek – wtyczkę do przeglądarki, która pozwala aktywować zwrot bezpośrednio na stronie sklepu. Pokazuje ona informację w jakich sklepach i jaki zwrot mi przysługuje na podstawie tego co aktualnie przeglądam. Rewelacyjna sprawa!

Z ciekawości podliczyłam swoje zakupy z ostatnich miesięcy (różnego typu, między innymi te droższe, jak sprzęt RTV)) i wiecie co? Gdybym wcześniej wiedziała o Refunderze, na moim koncie byłoby już kilkaset złotych :(. No ale nie ma co rozpamiętywać, ważne, że teraz już będę zbierać profity od kolejnych zakupów.

Dodatkowo, rejestrując się przy pomocy mojego linku (KLIK!), możecie otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 25 zł! Wystarczy, że zarejestrujecie się przez mój link i zrobicie zakupy u jednego z partnerów serwisu za minimum 50 zł. Bonus zostanie dodany do Waszego konta Refunder kiedy tylko Wasz zakup zostanie zarejestrowany w serwisie. Zapewniam Was, że moje polecenie jest szczere i oparte na własnym doświadczeniu z Refunderem, z którego zaczęłam niedawno korzystać.

Jak działa Refunder?

1. Rejestrujesz się – jest to mega proste i całkowicie darmowe, podajesz maila, hasło i masz założone konto.
2. Instalujesz wtyczkę Refunder do swojej przeglądarki z tej strony KLIK! (również banalnie proste, zajmuje dosłownie 2 minuty).
3. Wtyczka wyłapuje oferty ze sklepów i wygląda to tak (tu przykładowy screen z Google):

 

 

4. W trakcie zakupów wymagane są dosłownie 2 dodatkowe kliknięcia w baner – żeby został przyznany cashback na konto Refundera. Dalej robisz zakupy jak zawsze. Fajne jest to, że Ty nie musisz o niczym pamiętać – zainstalowana wtyczka o wszystkim przypomni 🙂

 

 

5. Po zakupach w ciągu 2 dni otrzymujesz zwrot pieniędzy (zazwyczaj jest to kilka procent, każdy sklep ma to dokładnie określone), który jest widoczny na koncie w Refunderze. Pieniądze możesz przelać na własne konto (bankowe lub PayPal), jeśli uzbierasz minimalną kwotę 45 zł.
6. Pomimo, że wydałaś kasę na zakupy (i jak zawsze za dużo… ;)), to jednak część wróciła do Ciebie, więc od razu jakoś tak lżej na sercu 😉

Wiecie co mnie najbardziej zachwyciło? Że o niczym nie muszę pamiętać, bo serwis jest mega intuicyjny. Że kasa wraca na konto, nawet jak kupujemy coś w promocji – to nie ma znaczenia. Nic dziwnego, że Refunder stał się najpopularniejszą stroną cashbackową w Skandynawii. Spróbujcie, bo to nic nie kosztuje, a za jakiś czas będziecie same zdziwione ile udało Wam się zaoszczędzić pieniędzy. Zwłaszcza, jeśli jesteście fankami internetowych zakupów, tak jak ja. Poniżej najciekawsze według mnie sklepy z działu moda i uroda. Wybór jest spory, a to jeszcze nie koniec, więc każda z Was znajdzie coś dla siebie.

Najciekawsze sklepy z działu moda: Zalando, Answear, Asos, DaWanda, Pakamera, Mustache, Nike, Filippo, Orsay, New Balance, Gino Rossi, Simple, Badura, Showroom, Gatta.

Najciekawsze sklepy z działu uroda: Sephora, Douglas, Iperfumy, Kosmetomania, Urban Decay, Nyx.

Oczywiście są tam również serwisy z różnościami typu: Aliexpress, Booking, Empik, Multikino, a także dziesiątki sklepów z rzeczami dla dzieci, domu, samochodu, zwierzaków i wielu innych. Tak więc za każdym razem jak będziecie szukać czegoś konkretnego, wtyczka Refundera pokaże Wam gdzie otrzymacie zwrot z zakupów czy dokonanych rezerwacji.

To jak, rejestrujesz się? 🙂 KLIK!

refunder