Blog, Uroda

Colors of Freedom by Julia Wieniawa czyli najnowsza letnia kolekcja hybryd od NeoNail

9 lipca, 2018
neonail colors of freedom by julia wieniawa

Lato to czas, kiedy na moich paznokciach (i Waszych pewnie też!) goszczą soczyste kolory. Kiedy skóra nabiera zdrowego koloru od słońca, intensywne barwy prezentują się naprawdę dobrze.  Dziś chciałam Wam pokazać najnowszą kolekcję lakierów NeoNail – Colors of Freedom którą przygotowała Julia Wieniawa.

Patrząc na tą kolekcję, stwierdziłam, że z jednej strony jest mało spójna kolorystycznie, a z drugiej wszystkie świetnie można ze sobą połączyć. No i od razu zauważyłam, że idealnie pasują do moich alpak, prawda? 🙂

 

W kolekcji znajdziemy 6 kolorów o klasycznym, kryjącym wykończeniu. 3 z nich to róże które nigdy nie wychodzą z mody, jeden limonkowy i dwa fiolety. Przyznam, że fioletów obawiałam się najbardziej bo nie zawsze wyglądają korzystnie na moich dłoniach. Ale jestem pozytywnie zaskoczona, zwłaszcza tym jaśniejszym!

NeoNail Colors of Freedom by Julia Wieniawa

Chasing Dreams to intensywny róż, lekko ciepły. Wygląda letnio i świeżo.

chasing dreams neonail

Be Yourself to już zdecydowanie odcień chłodny i nieco ciemniejszy od poprzedniego.

be yourself neonail

Wild Heart to cudowna fuksja, takie kolory są dla mnie całoroczne. No i szczególnie dobrze prezentują się na stopach. Ten lakier jest nieco mniej rzadszy od pozostałych, ale przy 2 warstwach krycie jest całkowite, jak obiecuje producent.

wild heart neonail

Self Belief to właśnie kolor, który mnie najbardziej zaskoczył. Pięknie wygląda na dłoniach. Delikatny, ocieplony fiolet.

self believe neonail

Never Give Up to dla mnie typowy, chłodny wrzosowy kolor. Również ładny, choć na mojej skórze wygląda chyba mniej atrakcyjnie niż poprzednik.

neonail never give up

Fight For It to kolor który użyłam jako pierwszy. Lekko rozbielona limonka to coś co mnie zaskoczyło. Nigdy wcześniej nie miałam takiego lakieru w swojej kolekcji. Świeży, energetyczny, dobrze prezentuje się na dłoniach. Zwraca uwagę. Idealny na lato!

fight for it neonail

O lakierach hybrydowych NeoNail pisałam już tyle razy, że chyba ciężko to zliczyć. W każdym razie używam ich regularnie od kilku lat i wciąż jestem bardzo zadowolona. Trzymają się spokojnie do 3 tygodni, choć ja często zmieniam kolor już po 2 tygodniach jeśli mam taką możliwość, ze względu na odrost. Polecam, jak dla mnie są niezawodne 🙂

neonail nowa kolekcja hybryd julia wieniawa