Moda

Na luzie: na randkę, na spotkanie, do kawiarni

13 lutego, 2019

Walentynki już jutro… ja nie darzę tego święta szczególną sympatią, bo uważam, że celebrować uczucia czy chodzić na randki można każdego dnia, a nie tylko od okazji do okazji 😉 Ja na przykład do kawiarni (uwielbiam!) chodzę kilka razy w miesiącu, przy różnych okazjach. Połączenie dobrego towarzystwa w przyjemnym miejscu, z pysznym ciastem i napojem to prawdziwa uczta dla ciała i ducha.

Do kawiarni zazwyczaj idę się zrelaksować. Chcę skupić się na muzyce, odpoczynku, pysznej zimowej herbacie i drugiej osobie. Do tego mojego małego rytuału ubrania muszą być wygodne. Nic nie może krępować ruchów czy też stanowić sztywnej konstrukcji. Ale też chcę czuć się ze sobą dobrze i wyglądać w miarę elegancko.

W okresie przejściowym między zimą a wiosną, w oczekiwaniu na nowe trendy i energię, szczególnie często sięgam po czerń. Sprawdza się na każdą porę roku i okazję. Będzie idealna na randkę czy spotkanie ze znajomymi. Nie krzyczy, nie rzuca się w oczy. Moje ulubione połączenie to oczywiście czerń z ukochaną czerwienią. Bluzka w buziaki to dziewczęcy akcent, który dość mocno zwraca na siebie uwagę. Bluzka ma krótki rękaw, dlatego niezbędna była kolejna warstwa ocieplająca. Cóż mogłam wybrać? Oczywiste, że ukochany oversizeovy sweter 🙂 Dla zrównoważenia luźnej góry, dół jest dopasowany, w dwóch wariacjach. Pierwsza, najbardziej typowa dla mnie to dopasowane spodnie, cygaretki. Lekko odsłaniają kostki, co nadaje tej czarnej stylizacji lekkości. Druga propozycja to czarna koronkowa spódnica. Taka „grzeczna”, za kolano 🙂 Która wersja bardziej Wam się podoba? Ja ostatecznie wybrałam spodnie!

Na stopach czarne mokasyny, które harmonijnie uzupełniają całość. Czarny, prosty zegarek na skórzanym pasku nie rzuca się w oczy, jest elegancki i spełnia swoją funkcję. Do tego czerwona torebka o surowym wykończeniu. Ah jak ja uwielbiam takie projekty <3 Jest świetna!

Jeśli macie ochotę na podobną stylizację, jest szansa że jeszcze znajdziecie te rzeczy w sklepach Designer Outlet Gdańsk, w bardzo przystępnych cenach 🙂

Bluzka i sweter – Only | Spodnie – Benetton | Spódnica – Medicine | Torebka i buty – Ryłko | Zegarek Geant – Time Trend

Zdjęcia wykonane w Kolonii Artystów w Gdańsku Wrzeszczu. Bardzo klimatyczne miejsce, połączenie sztuki z dobrą muzyką. Polecam się wybrać!