Moda

Moda na kwiaty

17 września, 2017
sukienka w kwiaty polskiej marki marie zelie

Kwiaty w najróżniejszej postaci przeżywają swoje 5 minut, a może i nawet 15… Ja jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, bo kwiaty w modzie to wzór do którego z chęcią wracam przy każdej możliwej okazji. W dzisiejszym wpisie kwiatów będzie pod dostatkiem, bo ostatnią sesję zrobiliśmy w wyjątkowym miejscu… najpiękniejszej kwiaciarni jaką znam!

Niedawno dotarła do mnie sukienka od polskiej marki Marie Zélie, i to on jest główną bohaterką dzisiejszej stylizacji. Większość jesiennej kolekcji bardzo przypadła mi do gustu, dlatego wybór był bardzo trudny. Wahałam się nad kilkoma modelami, ale na pierwszy ogień wybrałam turkusową Kaję. Turkus jest to jeden z bardziej uniwersalnych kolorów, ponieważ praktycznie wszystkie typy urody wyglądają w nim świetnie. Szkoda, że tak mało osób na co dzień nosi turkusowe ubrania! Dlatego, jeśli wpadła Ci w oko – warto ją kupić, bo najprawdopodobniej okaże się, że wyglądasz w niej świetnie 😉 Bardzo się cieszę, że Marie Zélie dba o to, aby sukienki były w niestandardowych kolorach i nietypowych wzorach. U nich nawet kwiaty są wyjątkowe. Wiecie ile osób się za mną ogląda jak w niej idę? To jakaś magia… Pomimo, że markę znam nie od dziś, nie mogę się nadziwić wysokiej jakości materiału i precyzji wykonania. Sukienka zdecydowanie jest warta swojej ceny! No i jest szyta w Polsce!

Teraz kilka słów o miejscu w którym zrobiliśmy zdjęcia, bo stwierdziłam, że Kaja potrzebuje specjalnej oprawy. To kwiaciarnia w której się zakochałam od pierwszego wejrzenia. Znalazłam ją całkiem przypadkiem na Facebooku – wiecie jak to jest, znajoma coś polubi, dzięki czemu nam się wyświetla post… Kwiaciarnia Flora Muzyka mieści się na gdańskim Przymorzu i prowadzi ją dwoje niesamowitych ludzi z pasją do muzyki i kwiatów. Znajdziecie tam nie tylko najróżniejsze świeże kwiaty, ale i modne rośliny doniczkowe, płyty winylowe, a także naturalne kosmetyki i biżuterię. A na dodatek to wszystko w bardzo rozsądnych cenach. Nigdzie nie widziałam piękniejszych i bardziej zadbanych kwiatów! Jednak to prawda, że do kwiatów trzeba „mieć rękę”. No i te cudowne bukiety… Z resztą co ja będę opowiadać, zobaczcie same! I jeśli macie możliwość – koniecznie się tam wybierzcie przy najbliższej okazji.

sukienka marie zelie sesja zdjęciowa w kwiaciarni flora muzyka

sukienka marie zelie kaja kwiecista turkusowa innooka

sukienka marie zelie kaja w kwiaty turkusowa

 

Sukienka Marie Zélie | Buty Deichmann | Płaszczyk Zara